HAKKIMIZDA

Kerem Metal, 1995 yılında kalıpçılık sektörüne hizmet vermek amacı ile takım çeliği ithalatı yaparak faaliyetlerine başlamıştır. 1997 yılına gelindiğinde iki sene gibi kısa bir sürede makine parkını büyütüp geliştiren Kerem Metal, müşteri taleplerini yerine getirmeye ve branşlaşmaya giderek sektör içerisinde belirli çelik türlerinde söz sahibi firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

En önemli amacı sürekli olarak gelişen dünyaya ayak uydurmak ve teknolojik yenilikler doğrultusunda birikimlerini sektörle paylaşmak olan Kerem Metal, ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam biçimi haline getirmiş, teknoloji ve kalite açısından sektörünün lider kuruluşlarından biri olarak varlığını sürdürmektedir. Hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve kaliteyi sunarak sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Bu hedefler doğrultusunda Kerem Metal, ürün yelpazesini günümüz ihtiyaçları ile kalıp ve imalat sektörünün global taleplerini göz önünde bulundurarak şekillendirmiştir. Tüm çalışanlarımızın sürekli eğitim programlarıyla gelişmelerini sağlayarak, ISO 9001:2000 kalite yönetim sisteminin uygulamasında verimliliği artırmak; kalite politikamızın ana hedefidir.


Kerem Metal olarak tecrübe ve bilgi birikimimiz ışığında sıfır hata ile yüksek kaliteyi hedefleyerek yarınlara güven ve dikkatle ilerlemekteyiz.

Genel Müdür
Emin Faruk ARACI